Jakość

Jakość to nasz priorytet. Dostarczamy to co najlepsze i sprawdzone. Dział kontroli jakości to zespół wykwalifikowanych specjalistów z wiedzą z zakresu biotechnologii, technologii żywności i żywienia człowieka oraz chemii. Posiadamy laboratorium, w którym przeprowadzamy testy z użyciem bioreaktorów do hodowli komórkowych oraz nowoczesnego sprzętu, wykorzystując, m.in. zaawansowane technologie chromatografii gazowej, wysokosprawnej chromatografii cieczowej oraz techniki spektrofotometryczne. Wykonujemy analizy organoleptyczne, fizykochemiczne oraz mikrobiologiczne. Poprzez ciągły monitoring higieny instalacji, pomieszczeń produkcyjnych oraz pracowników gwarantujemy bezpieczne warunki dla wytwarzania naszych produktów. Dostarczamy produkty, których jakość jest potwierdzona.

Surowce

Pozyskujemy surowce od certyfikowanych dostawców.

Laboratorium

Profesjonalne laboratoria to nasz wyróżnik i nasza gwarancja jakości!

Środowisko naturalne

Dbałość o środowisko jest nieodłącznym elementem naszej działalności.

Doświadczony personel

Wysoko wykwalifikowany personel to gwarancja wysokich standardów jakości.

Certyfikaty

W celu sprostania zmieniającym się wymaganiom rynku dążymy do ciągłego doskonalenia zdobywając szereg certyfikatów i licencji.

Innowacyjny produkt

W ręce naszych klientów przekazujemy najwyższej jakości, innowacyjne produkty.

Zespół

Karolina Łapsa

KIEROWNIK DZIAŁU LABORATORIUM I KONTROLI JAKOŚCI KOORDYNATOR DZIAŁU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

W onesano tworzymy produkty dla osób, które nie znają słowa kompromis. Z pasją dokładamy wszelkich starań, aby nasze autorskie produkty spełniały najwyższe standardy jakości.

 • Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, Kierunek Technologia Żywności i Żywienie Człowieka.
 • Technik Bezpieczeństwa i Higieny Pracy.
 • Doświadczenie zawodowe zdobyte w zakładach produkcji żywności, w Wojskowym Ośrodku Medycyny Prewencyjnej w Laboratorium Żywności i Wody, w Laboratorium Parazytologii.
 • 11 lat doświadczenia w przemyśle paszowym i spożywczym, przy realizacji zadań projektowych związanych z drożdżami, probiotykami, enzymami, suplementami diety ludzkiej. 
 • Aktualnie Kierownik Laboratorium i Działu Kontroli Jakości / Koordynator ds. Zarzadzania Jakością. Nadzorowanie pracy laboratorium i kontroli jakości, znajomość obsługi bioreaktorów, wykorzystywanie technik chromatografii gazowej i wysokosprawnej chromatografii cieczowej z zastosowaniem derywatyzacji postkolumnowej w celu identyfikacji aminokwasów, witamin z grupy B, kwasów tłuszczowych; nadzór nad prawidłowym przebiegiem badań fizykochemicznych, mikrobiologicznych oraz sensorycznych produktów paszowych, suplementów diety; badania dostępności farmaceutycznej, biologicznej wybranych formulacji biomasy drożdżowej; tworzenie i doskonalenie ksiąg HACCP, GMP, GHP, opracowywanie procedur i instrukcji systemowych, znajomość systemu bezpieczeństwa pasz FAMI-QS oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności FSSC 22000, nadzór nad kluczowymi dostawcami i usługodawcami. 

Jesteśmy zorientowani na zapewnienie najwyższej jakości oraz bezpieczeństwa naszych wyrobów począwszy od wyboru surowca, poprzez wszystkie etapy produkcji aż do dostarczenia produktu do klienta. U nas jakość jest dokładnie zdefiniowanym poziomem doskonałości.

Marlena Kupis

GŁÓWNY KOORDYNATOR DZIAŁU ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ

 • Absolwentka Chemii na Uniwersytecie Łódzkim.
 • Od ponad 10 lat w obszarze zapewnienia jakości.
 • Doświadczenie zdobyte w firmach produkcyjnych w Polsce i Niemczech.
 • Przez ostatnie 7 lat zajmowała się systemami jakości w sektorze spożywczym i paszowym.
 • Posiada praktyczną wiedzę na temat standardów GFSI oraz doświadczenie w ich implementowaniu w organizacji.
 • Pracowała ze standardami: Q&S, BIO, Naturland, ECOCERT, kosher, halal.
 • Doświadczenie/umiejętności: zarządzanie dokumentami systemu zarządzania jakością, przeprowadzanie audytów, projektowanie prób technologicznych, walidacja i weryfikacja systemu HACCP, obsługa reklamacji, analizowanie procesów pod kątem Food Fraud & Food Defense, projekty z zagadnień: zarządzanie alergenami, MOSH/MOAH- oleje mineralne w żywności, problematyka THC w produktach na bazie konopi, zastosowanie spektroskopii NIR do analizowania żywności i pasz.

Laboratorium

Profesjonalne laboratoria to nasz wyróżnik i nasza gwarancja jakości!

 • Laboratorium mikrobiologiczne
 • Laboratorium fizykochemiczne
 • Laboratorium sensoryczne

Wszystkie nasze pracownie wyposażone są w sprzęty spełniające najwyższe standardy niezbędne do prowadzenia badań. Nieustannie dbając o jakość i bezpieczeństwo uzupełniamy nasze badania w akredytowanych laboratoriach.

Certyfikaty

Skorzystaj z formularza kontaktowego.

ONESANO S.A
ul. Dyrekcyjna 6
41-506 Chorzów

Onesano 2022. All rights reserved.